About us

אודות קרולינה למקה
סיפור מותג

קרולינה למקה ברלין היא חברה בצמיחה מהירה, המתמחה בעיצוב, ייצור ומכירה לצרכן של משקפי שמש ומשקפי ראייה. בראש ובראשונה אנחנו חברת אופנה, אנו מאמינים שמשקפיים הם אבזר אופנה, כמו כן גם מוצר בריאות. לכן אנו מייצרים משקפיים מעוצבים וטרנדים להנאתכם. כדי להשיג מטרה זו, אנו בקרולינה למקה ברלין שולטים בכל היבטי העיצוב והייצור, בכדי להבטיח שהמוצרים שלנו עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר והעיצובים שלנו מתעדכנים בהתאם למגמות האופנה האחרונות.

העיצוב שלנו במשך יותר מ- 15 שנה, קרולינה למקה עיצבה סדרות של משקפיים אופטיים ומשקפי שמש עבור קמעונאים ויצרנים ברחבי העולם. חברת קרולינה למקה ברלין, מאמינה כי משקפים הם הרבה יותר מצורך בריאותי ויש להתייחס אליהם גם כאביזר אופנה, בדיוק כמו נעליים, תיקים ותכשיטים. לכן המטרה של המותג הוא להיות חברה מובילה בעולם בעיצוב משקפיים אופנתיים באיכות גבוהה, ובמחירים נוחים.

 

CHOOSE

YOUR

STYLE

השראה

בשנים האחרונות ברלין נשאה את הלפיד והיוותה מרכז אורבני אירופי חשוב בכך שהגדירה את רוב המגמות באדריכלות, מוסיקה ואופנה. קרולינה למקה ברלין שואבת את ההשראה שלה מרחובות ברלין. היא מביאה רעיונות וקונספטים מן הבארים של ברלין, הגלריות לאמנות, הניגודים שבה ויותר מכל, מן האנשים שבה.

בחרו את הסגנון שלכם. אנו משקיעים מאמצים כדי להבטיח שהקולקציה שלנו משתנה בקצב מהיר כך שאנו תמיד מעודכנים במגמות האופנה האחרונות ומאפשרים ללקוחות שלנו לחוות עיצובים חדשים כל הזמן. קרולינה למקה לשירותכם בכל הנוגע למשקפיים. מושג החנות הפתוחה פותח תוך מחשבה על הלקוחות, ונבנה על מנת לספק חווית קנייה ייחודית.

המסגרות והעדשות של קרולינה למקה מיוצרות מהחומרים הטובים ביותר

המסגרות שלנו מגיעות במגוון של עיצובים, כולן עשויות מהחומרים המשובחים ביותר, ומיוצרות באופן מושלם. העדשות האופטיות שלנו כמו גם עדשות משקפי השמש מצופות בציפוי מגן UV400 מתקדם, אשר הופך אותן לבטוחות יותר עבור העיניים שלכם. למרות שהבטיחות אצלנו תמיד במקום ראשון, אנו מקדישים תשומת לב מיוחדת לנוחות, דיוק וכמובן אופנה.המסגרות שלנו מגיעות במגוון של עיצובים, כולן עשויות מהחומרים המשובחים ביותר כגון:  מתכות היפואלרגניות, אצטט – עבודת יד, אולטם ומיוצרות באופן מושלם.

למעלה מ – 1200 עיצובים שונים. מבחר כזה מאפשר לכל אחד ואחת למצוא יותר מזוג משקפיים אחד. עם מגוון זה מובטח לכל  לקוח למצוא דגם חדש בכל ביקור באחת החנויות שלנו. כל המוצרים שלנו נמכרים במחירים סבירים ונוחים, מבלי להתפשר על האיכות והסטנדרטים שבהם היא ידועה. קונספט החנות הפתוחה שלנו. עיצוב החנות הפתוחה והחדשני שלנו, פותח במטרה אחת ויחידה: אפס מכשולים בין הזכוכיות /קירות והלקוחות.

משקפי השמש והמסגרות האופטיות נגישים בקלות ללקוחות שלנו, עובדה זו מאפשרת לעובדים המיומנים שלנו להתחבר עם הלקוחות ולהוביל אותם בתהליך קנייה מוצלח. אנו מאמינים שלכל אחד ואחת מלקוחותינו הזכות ליהנות מחוויית אופנה ייחודית וגישה למגמות והעיצובים החדשים ביותר המתאימים לאישיות ולמראה שלהם.

DESIGNED FOR YOU

הפנים של קרולינה למקה : בר רפאלי

בר רפאלי נחשבת לאחת הנשים היפות ביותר בעולם, הובילה מסעות פרסום אופנה בינלאומיים רבים כמו גאפ, ראלף לורן ואסקדה, והופיעה בתמונת השער של אלפי מגזינים כולל מהדורת בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד ועוד הרבה יותר. הצלחתה הבינלאומית כדוגמנית, סלבריטאית, אייקון אופנה וקובעת טרנדים הפכו אותה לבחירה המושלמת עבורנו. אנו שמחים מאוד שיש לנו את בר כפנים של קרולינה למקה ברלין וכמובילה של כל מסעות הפרסום שלנו.

Black facebook 2 Black instagram 2 Black youtube 2